неділя, 12 листопада 2023 р.

Тиждень якості освіти

 "Освіта в умовах сьогодення: фокус на якість»: коворкінг, який об’єднав керівників органів управління освітою, керівники закладів загальної середньої освіти Львівщини, аби обговорити процедури забезпечення якості освіти та інструменти, які сприяють підвищенню якості освіти та освітньої діяльності.

До заходу долучився Іван Юрійчук, заступник Голови Державної служби якості освіти України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, відзначивши, що розвиток якісної освіти в Україні – крок до інтеграції в європейський освітній простір.
«Якість освіти забезпечується створенням дієвої цілісної системи закладів освіти, формуванням професійних керівників, розвитком педагогічного потенціалу, ефективним управлінням освітою в громаді.
Щоб реалізувати визначені законодавством повноваження, потрібно завжди пам’ятати про дитину, її потреби та інтереси. Надання якісних освітніх послуг має бути орієнтиром у діяльності та прийнятті виважених управлінських рішень», - зазначила Валентина Загрева, начальниця управління Служби.
Сфокусовано увагу на:
☑ ключових завданнях забезпечення якості освіти в умовах сьогодення;
☑ важливості врахування результатів моніторингових досліджень, що здійснювалися Державною службою якості освіти України, задля подолання освітніх втрат;
☑ використання інформаційно-аналітичної системи EvaluEd для здійснення самооцінювання освітніх та управлінських процесів закладу освіти;
☑ сертифікації педагогічних працівників як інструменту розвитку та підвищення педагогічної майстерності;
☑ результатах аналізу діяльності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, їх структурних підрозділів з питань освіти, проведених у Львівській області тощо.
Під час панельної дискусії обговорено аспекти забезпечення якості освіти, відзначено важливість злагодженої командної роботи, ефективного освітнього менеджменту, а також необхідності підтримки учителів задля успіху здобувачів освіти та системи якісної освіти в цілому.





середа, 1 листопада 2023 р.

Підвищення кваліфікації у ДЕМОКРАТИЧНІЙ ШКОЛІ

 ФОКУС: Формувальне оцінювання - Кооперація, Успіх, Самореалізація.

Навчаємся, знайомимось, співпрацюємо, доповнюємо один одного. Дякую моїй напарниці Кушнір Анастасії за спільну працю.


четвер, 12 жовтня 2023 р.

1 засідання АК І рівня у Великоколоднівському НВК

 Попри складні умови та воєнний стан, Великоколоднівський НВК продовжує надавати освітні послуги. Атестація педагогічних працівників є важливим моментом у цьому процесі. Вона необхідна для підтвердження рівня освітніх послуг.  

9 жовтня 2023 року в навчальному закладі відбулося перше засідання атестаційної комісії І рівня. Обговорили Положення про атестацію, затвердили графік засідань та план роботи АК І рівня, списки педагогічних працівників, які підлягають черговій атестації у 2023-2024 навчальному році.




субота, 15 липня 2023 р.

Новий проєкт від "Європейський Центр Вергеланда Програма "Демократична школа" - нові знання, обмін досвідом, цікавинки і не тільки :)

 Перша майстерня з розробки вправ для розвитку учнівських компетентностей відбулася на початку липня

Тренери майстерні «Формування та оцінювання громадянських компетентностей. Розробка вправ» поглибили знання про громадянські та соціальні компетентності, розвинули вміння створювати навчальний контент відповідно до принципів зворотного дизайну, сформували навички застосування прийомів критичного мислення, продемонстрували кільканадцять варіантів роботи в парах та групах.
Як результат - розробка вправи, що поєднує "хімічні" компетентності та громадянські. Створення вправ за принципом зворотного дизайну виправдала очікування.


вівторок, 18 квітня 2023 р.

Нарада при заступнику директора. Моніторинг успішності учнів 5-6 класів. Цифровізація освітнього процесу.

 Сьогодні вчителі Великоколоднівського НВК взяли участь у нараді-тренінгу "Моніторинг успішності учнів 5-6 класів. Цифровізація навчального процесу".

На нараді було розглянуто такі питання:

1. Критерії оцінювання учнівських робіт та дій.

2. Компетентності, що переважають у процесі навчання.

3. Методи оцінювання, самооцінювання та взаємооцінювання на уроці.

4. Розробка індивідуальних освітніх траєкторій та відстеження їхньої результативності.

5. Навчання учнів на засадах академічної доброчесності.

Окрім цих питань вчителі брали активну участь у груповій роботі, роботі з цифровими пристроями, ділились досвідом та гіпотезами щодо ефективної взаємодії між усіма учасниками освітнього процесу, рефлексували із допомогою карток Діксіт. 

Також провели аналіз анкетування учнів 5-6 класів щодо навчання, правил та процедур в освітньому процесі.  

Заступник директора Розквас Ю.В. познайомила вчителів із такими сервісами як rebus1, bouncyballs, wordmint, puzzles, mentimeter, padlet.












вівторок, 7 лютого 2023 р.

Проєкт SELFIE у закладі освіти

"Готуємось до сертифікації 2023 року разом"

 


















Відділ роботи з експертами управління Державної служби якості освіти у Львівській області на чолі з Стефанишин Анжелою провели вебінар щодо сертифікації вчителів 2023року.
Говорили про:
Як успішно пройти сертифікацію: поради при підготовці до незалежного тестування.
Самопрезентація як складова вивчення практичного досвіду роботи: формуємо позитивний імідж.
Вивчення практичного досвіду роботи: готуємось до уроків – що варто робити
Експертна діяльність під час сертифікації.