понеділок, 28 листопада 2022 р.

Олімпіади у Львівському районі.

 У Львівському районі триває ІІ етап ІІ туру предметної олімпіади в межах Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році

робота орг-комітету 


робота учасників олімпіади

✅
Вчора у Львівській РВА відбулись олімпіади з математики серед учнів 6-11 класів та історії серед учнів 8-11 класів. Свої знання з математики демонстрували 55 учасників, які представляли 19 громад. З історії цього року показати знання приїхали 39 учасників з 16 громад.
За результатами інтелектуальних змагань журі визначило переможців. З історії ними стали: 8 клас – Великий Дмитро (Жовківська ТГ), 9 клас – Фостяк Ростислав (Городоцька ТГ), 10 клас – Петрина Анастасія (Жовтанецька ТГ), 11 клас – Лозінський Ярослав (Новояричівська ТГ).
З математики переможцями стали: 6 клас – Феджага Роман (Жовківська ТГ), 7клас – Тютько Іван (Підберізцівська ТГ), 8клас – Розквас Олексій (Жовтанецька ТГ), 9клас – Бас Матвій (Городоцька ТГ), 10 клас – Пришляк Єлизавета (Жовківська ТГ).

пʼятниця, 14 жовтня 2022 р.

"Онлайн-урок з mozaBook 2022"

Знову участь і знову перемога!

Дякую EdPro за такий щедрий подарунок.

Вірю у повноцінне використання програми у нашому закладі. Працювати у MozaBook цікаво, просто і дуже цікаво.

Працюємо для майбутнього. Віримо у перемогу!


Переглянути уроки можна за посиланням:https://edpro.ua/blog/pidbirka-urokiv-vid-finalistiv-ta-uchasnikiv-konkursu-onlayn-urok-z-mozabook2022?fbclid=IwAR1ueG95YygyGVMG0-_2EHRQcjsVWMlPCaWRnPn-Bx2oINiQu1oQJC6KTZg



 

пʼятниця, 2 вересня 2022 р.

Впровадження електронних щоденників спостережень

 На виконання рекомендацій по впровадження Нової Української Школи у базову ланку навчання, вчителі-предметники 30серпня 2022р. знайомились із електронним щоденником спостережень для учнів 5 класу.

Навчання організувала заступник директора з НВР Розквас Ю.В., провела вчитель інформатики - Левицька Н.С.

Для навчання було розгянуто електронний щоденник з інформатики, що розробив ЛОІППО. Сподіваюсь, отримані знання вчителі будуть втілювати у своїй педагогічній діяльності.


вівторок, 16 серпня 2022 р.

Навчання керівників закладів освіти за програмою «Оцінювання у Новій українській школі як спосіб реалізації Державного стандарту базової середньої освіти»

 





Сьогодні, 16 та 18 серпня 2022 р. відбулося чергове зібрання керівників закладів загальної середньої освіти Жовтанецької ОТГ щодо оцінювання в 5-х класах НУШ.
Даний захід проходив, як продовження навчання керівників освітніх закладів територіальних громад до впровадження у 2022-2023 н.р. нового Державного стандарту базової середньої освіти в 5-му класі за програмою «Оцінювання у Новій українській школі як спосіб реалізації Державного стандарту базової середньої освіти». Програма розроблена Комунальним закладом Львівської обласної ради «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».
Заняття проводила тренерка – консультат Христина Демська.
Під час роботи розглянуто і обговорено багато питань:
- рекомендації щодо оцінювання навчальних досягнень учнів 5-6 класів, які здобувають освіту відповідно до нового Державного стандарту базової середньої освіти;
- види оцінювання учнів НУШ 5- класів;
- інструментарії оцінювання;
- свідоцтва досягнень учнів НУШ, 5 клас;
- рекомендовані форми організації освітнього процесу в сучасних умовах.
Також учасники навчань переглянули презентації завідувачки кабінету координації впровадження НУШ і моніторингу ЛОІППО, кандидатки педагогічних наук, доцентки Марії Барни, заступника директора з науково-педагогічної роботи, викладача кафедри освітньої політики Львівського інституту післядипломної педагогічної освіти Сергія Пазюка і інших.
Справді, такі навчання для управлінців допоможуть керівництву шкіл ефективно запровадити у школі демократичне врядування, краще згуртувати колектив, побудувати партнерські відносини з батьками й загалом вдосконалити свої управлінські навички. Втіливши на практиці поради та напрацювання освітян, керівники закладів освіти зможуть перетворити свою школу на таку інституцію, яка навчає учнів самостійності та відповідальності і кожен учень, у такій школі, має право на справедливе, неупереджене, об’єктивне, незалежне, недискримінаційне та доброчесне оцінювання результатів його навчання незалежно від виду та форми здобуття ним освіти.



Марія Жемелко, Анна Лескович та ще 49

Навчання вчителів у НДШ


 

четвер, 19 травня 2022 р.

Курси підвищення кваліфікації (НУШ у базовій школі)

 Дводенні курси підвищення кваліфікації, що проводились тренерами від ЛОІППО пройшли цікаво та результативно.

Ми розібрали:

 - ціннісні орієнтири базової школи;

- ключові компетентності;

- освітні галузі;

- навчились розподіляти навантаження та вибирати програми.




пʼятниця, 25 лютого 2022 р.

Інституційний аудит. Сертифікат. Підвищення кваліфікації.

 Діяльність педагога – це постійний розвиток.



Управління Державної служби якості освіти у Львівській області завершило навчання освітніх експертів, які можуть залучатися до проведення інституційних аудитів закладів загальної середньої освіти. У результаті вивчення курсу ми вдосконалили свої знаннящодо нормативно-правових та науково-організаційних засад державної політики у сфері забезпечення якості освіти, сучасних підходів щодо управлінням освітнім процесом закладу освіти, питань проведення інституційного аудиту та інтерпретації його результатів, застосування самооцінювання закладу освіти.

Участь у навчанні брало 65 учасників. Ми всі успішно пройшли навчання з питань організації та проведення інституційного аудиту, розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти в закладах загальної середньої освіти. Ознайомилися із ключовими аспектами державної політики щодо забезпечення якості освіти, особливостями функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти, порядком проведення інституційного аудиту. Також учасники навчань опрацювали методику оцінювання освітніх і управлінських процесів закладу загальної середньої освіти під час проведення інституційного аудиту, інструментарій.

Варто зауважити, що під час здійснення інституційного аудиту, на освітніх експертів безпосередньо покладається функція вивчення та оцінки двох напрямів: оцінювання здобувачів освіти та педагогічної діяльності педагогічних працівників. Відвідування уроків, спостереження за навчальними заняттями відбувається із дотриманням чітко встановлених правил та критеріїв, які спрямовані на вивчення системи без індивідуалізації педагогічної діяльності.
Підготовка тривала з 20 грудня 2021 року до 21 січня 2022 року.
Результат - сертифікат, що підтверджує набуття спеціальних знань і навичок для проведення інституційного аудиту, розбудови та розвитку внутрішньої системи забезпечення якості освіти.


середа, 23 лютого 2022 р.

Вибір підручників для 5 класу.

Усім  педагогічним колективом працюємо над вибором підручників для майбутніх 5-класників нової української школи.

Перед цим спільно знайомимось із навчальними планами, вибором інтегрованих курсів, програм, навантаженням, новими можливостями, перспективами та ризиками.


 

субота, 19 лютого 2022 р.

Акція. Подаруй книгу бібліотеці.


 Шкільна бібліотека Великоколоднівського НВК щиро дякує Всім хто долучився до акції "Подаруй книгу шкільній бібліотеці" та запрошує всіх шанувальників Книги до активнішого читання художньої літератури.